Міноборони України планує масштабну модернізацію літаків до 2020-го

Збройні Сили України планують замовити у підприємств послуги з ремонту та модернізації винищувальної, ударної та розвідувальної авіації
Depo.Влада
31 травня 2016 16:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Міноборони України. 

"На виконання заходів щодо відновлення справності авіаційної техніки Повітряних Сил Збройних Сил України у 2016 році виділено близько 2,5 мільярдів гривень. Це дозволить отримати близько 50 літальних апаратів, половина з яких пройде модернізацію на підприємствах ДК "Укроборонпром" і ПАТ "Мотор Січ", - наголошується в повідомленні.

Також повідомляється, що до кінця 2018-2020 років планують завершити дослідно-конструкторські роботи з модернізації літальних апаратів винищувальної, ударної та розвідувальної авіації, модернізації та створення нових авіаційних засобів ураження, засобів радіоелектронної боротьби, повітряної розвідки тощо.

Так, на сьогодні в авіації Повітряних Сил експлуатуються понад 30 відремонтованих і модернізованих типів літаків Міг-29, Су-24, Су-25 та Л-39, а також шість модернізованих тренажерів літаків Міг-29, Л-39 та вертоліт Мі-8.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко заявив, що українські оборонні підприємства зробили тисячі модернізаційних заходів у конструюванні танків, літаків та інших військових одиниць

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада