UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Мінкульт прокоментував перевірку документів у мусульман біля київської мечеті

Міністерство культури, молоді та спорту висловило свою позицію щодо перевірок Державною міграційною службою документів у людей біля київської мечеті 31 січня
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу МКМС.

"Важливо зауважити, що п'ятниця є особливим молитовним днем для мусульман. Мусимо погодитися, що нікому не хотілося б бути приниженим, особливо в час такого сакрального дійства, як молитва. Тому час і місце проведення "операції" викликає ряд запитань, як морально-етичних, так і правових. Ми розуміємо обурення мусульманської спільноти та хочемо запевнити у своїй підтримці, яка випливає, в першу чергу, з духу солідарності", – наголошують у міністерстві.

У цьому зв'язку МКМС нагадує Державній міграційній службі, що органом, відповідальним за роботу з релігійними громадами, є Департамент у справах релігій та національностей, що діє в межах Міністерства культури молоді та спорту, і закликає Міграційну службу до співпраці, висловлюючи готовність допомогти у комунікації з релігійними організаціями щодо подібних речей.

"Також хочемо звернутися до мусульманської спільноти України. Ми поважаємо право людини на свободу совісті та віросповідання. Наше міністерство буде завжди відстоювати право людини на свободу совісті згідно з чинним законодавством. Якщо хтось став свідком будь-яких дій, що суперечать українському законодавству та мають риси дискримінації за етнічною чи релігійною ознакою, просимо звертатися до Департаменту у справах релігій та національностей! Закликаємо всі сторони до правового діалогу!", – наголосили у МКМС.

Нагадаємо, 31 січня співробітники Державної міграційної служби приїхали шукати нелегальних мігрантів до мечеті Ісламського культурного центру "Альраїд", що знаходиться в Києві на вулиці Дегтярівській.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"