Міністри Яценюка звинуватили олігархів у спробі захопити владу

Члени Кабінету Міністрів закликали сили парламентської коаліції до єдності та реформ і звинуватили олігархів в антиурядовій брехні
Depo.Влада
16 грудня 2015 14:09
ФОТО: depo.ua

Відповідна заява, підписана міністрами, оприлюднена на урядовому порталі, повідомляє depo.ua.

"Ми, члени Кабінету міністрів, підтримуємо спільне звернення президента України Петра Порошенка, голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана та прем’єр-міністр України Арсенія Яценюка щодо єдності в країні", – йдеться в документі.

Йдеться про те, що члени уряду хоч і представляють різні фракції коаліції, однак мають намір і далі як єдина команда працювати над реформуванням країни та створенням умов для унеможливлення корупції.

"Такі дії уряду, спрямовані на встановлення рівних правил для всіх, викликають шалений спротив олігархів. Вони, аби не поступитися своїм впливом на прийняття державних рішень, організували цинічну та брехливу антиурядову інформаційну кампанію", – стверджують міністри.

Водночас представники Кабміну вважають безпідставними звинувачення в корупції, що лунають на адресу уряду, а їх метою називається дестабілізація ситуації в країні та спроба "повернути олігархат до влади".

"Звинувачення проти уряду є бездоказовими та не мають жодних підстав. Всі вони неодноразово були спростовані", – йдеться в документі.

У заяві відзначається, що критика уряду лунає напередодні ухвалення державного бюджету на 2016 рік та нового Податкового кодексу.

"Ми звертаємося до усіх політичних сил коаліції, які спільно несуть відповідальність за наш уряд, із закликом до конструктивної роботи над Державним бюджетом України та Податковим кодексом. Ми закликаємо не допустити розбрату і чвар, взаємопоборювання та взаємознищення, чого чекають вороги нашої держави", – сказано в заяві.

Міністри Яценюка звинуватили олігархів у спробі захопити владу - фото 1

Міністри Яценюка звинуватили олігархів у спробі захопити владу - фото 2

Нагадаємо, що вчора президент України Петро Порошенко, прем’єр Арсеній Яценюк та голова Верховної Ради Володимир Гройсман підписали спільну заяву, в якій закликали представників парламентської коаліції до єдності і зазначили, що питання відставки прем’єр-міністра наразі не обговорюється.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада