Міністр Шевченко стверджує, що Яценюк нав'язував йому людину Януковича

Міністр екології і природних ресурсів Ігор Шевченко заявив, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк наполегливо пропонував йому на посаду голови Державної служби геології та надр людину екс-президента Віктора Януковича
Depo.Влада
30 червня 2015 19:28
ФОТО: depo.ua

Про це Шевченко написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

"Сьогодні журналісти мене запитували, кого саме мені наполегливо пропонував Яценюк на посаду голови Державної служби геології та надр. Так, саме тої служби, яка видає ліцензії на видобуток природних копалин, в тому числі на нафту та газ. Я назвав ім"я, але забув прізвище. Отже, я згадав і прізвище - Геннадій Руденко", - заявив Шевченко.

За його словами, цю кандидатуру наполегливо пропонував перший заступник міністра Кабінету Міністрів Олег Паракуда.

"Він сказав, що кандидатура Руденка від Яценюка і, в разі її офіційного подання мною, вона буде швидко винесена на Кабмін, проголосована і швидко підписана прем'єром. Тобто він дав чітко зрозуміти, що це кандидатура саме від Яценюка", - написав міністр.
"Коли я почав вивчати цю кандидатуру, я знайшов дуже цікавий факт з біографії пана Руденка. Виявляється, пан Руденко був довіренною особою Віктора Януковича на президентських виборах 2004 року", - розповів Шевченко, додавши, що "категорично відмовив".

Нагадаємо, що сьогодні ймовірну відставку Шевченка схвалив комітет Верховної Ради з питань екологічної політики. В уряді заявили, що він підозрюється у корупції і непрофесійних діх на своїй посаді.