Міністр Шевченко заявляє, що Яценюк 4 рази намагався його здихатись

Завтра міністр екології Ігор Шевченко має намір представити звіт про роботу відомства за час його перебування на посаді
Depo.Влада
29 червня 2015 11:06
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

Шевченко категорично відкидає всі звинувачення, що начебто під час пожежі на нафтобазі під Васильковом він перебував за кордоном. Також він спростував заяви, що під час його керування у відомстві нічого не було зроблено і не було проведено жодного засідання.

"Завтра ми опублікуємо наш звіт за півроку нашої роботи. І ви побачите, що ми зробили набагато більше, ніж деякі міністерства", - заявив міністр.

Він також пояснив, що не приймає відставку, оскільки це означатиме, що він приймає всі звинувачення на свою адресу. "Я не приймаю ці звинувачення. Я буду відстоювати  свою честь і гідність у суді", - заявив Шевченко.

Міністр впевнений, що скандал з його поїздками за кордон - це лише привід для його відставки. "Це тільки привід. Я в міністерстві почав вичищати всі корупційні схеми, я зламав всі корупційні схеми. І звичайно це не сподобалось тим лядюм, які  на цих схемах сиділи. І ці люди знаходяться в найближчому оточенні біля Арсенія Яценюка.  Вони півроку шукали (приводів). Вже чотири рази прем`єр-міністр хотів мене відправити у відставку саме тому, що я йому не зручний, я йому заважаю на засіданні уряду приймати лобістські рішення", - заявив Шевченко.