Міністр оборони Чехії: Україна змарнувала час, граючи на руку Росії

Чеський міністр оборони Мартін Стропніцкі вважає, що влада в Україні бездіяльна, вона не показує результатів
Depo.Влада
21 лютого 2016 19:57
ФОТО: depo.ua

Про це чеський міністр заявив у неділю на дебатах на головному чеському інформаційному каналі ČT24, передає Depo.ua.

"Україна за минулі роки свій час змарнувала. Подивіться, скільки зробили інші подібні до України країни, а Україна весь час крутиться у власних проблемах, а це, звичайно, вода на млин російським стратегам", – зазначив Мартін Стропніцкі.

"Не можна вважати аж таким віддаленим уявлення в їхніх ("російських стратегів" – ред.) мріях про те, що це будуть вони, хто буде, так би мовити, "стабілізувати" цю ситуацію", – вважає чеський міністр.

"Ну а потім з’явиться якийсь чоловічок, як це вже було в минулому, відносно близький до Москви, і так Росія стане великим миротворцем. А це, думаю, не був би добрий шлях для України", – сказав Мартін Стропніцкі.

На думку ще одного учасника дебатів, посла Європарламенту Яна Заграділа, в Україні "нічого не міняється, олігархи і надалі володіють Україною". До такої влади "тяжко мати 100-відсоткову симпатію, коли бачимо, що в уряді точаться суперечки і що нічого не міняється", наголосив чеський політик.

Щодо посилення військової присутності НАТО на сході своїх кордонів, на думку ще одного учасника дебатів, голови Військового комітету НАТО Петра Павла, це є реакцією Альянсу на події в Україні, але ця реакція "не має за мету воєнну загрозу для Росії".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада