Міністерство з питань АТО хочуть віддати другу Третьякова

Фракція БПП наполягає на тому, аби в новому уряді Вадим Черниш очолив міністерство з питань у справах окупованих територій
Depo.Влада
13 квітня 2016 17:20
ФОТО: depo.ua

Голова фракції БПП Юрій Луценко розповів, що на утворенні міністерства, яке займалось би питаннями окупованих територій та переміщених осіб, наполягала саме його політична сила, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Ми також наполягли, щоб в структурі нового уряду з'явилося нове міністерство... Ми домовилися, що буде створено міністерство у справах окупованих територій та тимчасово переміщених осіб і запропонували кандидатуру пана Черниша", - зазначив Луценко.

Як відомо, Черниша в Кабмін просуває народний депутат Олександр Третьяков. Раніше планувалося, що в уряді буде віце-прем’єр з питань АТО і окупованих територій - Володимир Кістіон.

Тепер же, за словами Луценка, не до кінця зрозуміло, якими будуть функції Кістіона.
"Сьогодні Кістіон нас запевнив, що він не планувався, як віце-прем'єр з питань АТО, а планувався як віце-прем'єр з питань надзвичайних ситуацій, техногенних катастроф промислового розвитку і багатьох інших поточних питань. Володимир Борисович Гройсман вважає, що йому такий віце-прем'єр потрібен. Я собі дозволю сказати, що також не до кінця розумію функції, але прем'єр-міністр береться за відповідальну роботу відновлення країни", - зазначив Луценко.

Довідка: Вадим Олегович Черниш (16 жовтня 1971) — український державний службовець, член неурядових експерних організацій, адвокат. Голова Державного агентства з питань відновлення Донбасу (з 26 червня 2015), з серпня 2006 по листопад 2007 рр. голова Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, ЗМІ вдалося дізнатись нові подробиці "шахматки" Кабміну

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Читайте також: