ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мінінфраструктури планує відновити злітні смуги у близько 10 аеропортах України

Міністерство інфраструктури України (МІУ) планує в наступному році відновити злітні смуги у близько 10 аеропортах України

Depo.Влада
20 липня 2018 23:49
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури України з питань євроінтеграції Віктор Довгань, передає Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "РБК-Україна".

За його словами, нині розробляється стратегія розвитку регіональних аеропортів.

"Ми хочемо закласти кошти на відновлення смуг близько десяти аеропортів у бюджетні кошти на наступний рік", - пояснив Довгань.

Також, за його словами, міністерство готує проект державно-приватного партнерства із залученням кредитних коштів на відновлення смуг.

"Залучатимуться кошти, як кредит, під державну чи муніципальну гарантію або інвестиція паралельно з будівництвом інвестором термінального комплексу", - зазначив заступник міністра.

Про які саме аеропорти йдеться, Довгань повідомляти відмовився, однак зазначив, що основний акцент робитиметься на базові аеропорти.

"Малі аеропорти теж розглядаються. Підготовлено проект техніко-економічного обґрунтування для аеропорту у Білій Церкві. Надані нещодавно додаткові кошти на реконструкцію смуги в аеропорту "Одеса". Дивимося також на стратегію розвитку "Борисполя". Готується проект і вже побудується термінальний комплекс в аеропорту Запоріжжя", - додав Довгань.

Нагадаємо, 18 липня прес-служба МІУ повідомила про те, що потік пасажирів через аеропорти України з початку 2018 року збільшився на 26%.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада