Мінінформполітики обіцяє відреагувати на доклад Amnesty International реформами

Міністерство інформаційної політики у 2016 році працюватиме у законодавчому полі над покращенням ситуації зі свободою слова в Україні
Depo.Влада
25 лютого 2016 15:56
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр інформполітики Юрій Стець, коментуючи доклад Amnesty International, передає depo.ua з посиланням на прес-службу міністерства.

"МІП важливий такий аналіз з боку міжнародних організацій. Тому, вивчивши детально звіт, відомство зробить свій аналіз та врахує необхідні моменти в законодавчих ініціативах, які розроблятимуться МІП у 2016 році, що забезпечать інформаційний суверенітет України шляхом сталого розвитку національного інформаційного простору та захисту цього процесу від зовнішніх і внутрішніх загроз. В кінці року відомство так само презентує звіт, де буде висвітлено пакет нормативних документів з підтримкою свободи слова в роботі журналістів", - повідомляє прес-служба.

У докладі аналітики констатували, що в Україні стало небезпечно висловлювати проросійські погляди та з’явився перший за п’ять років в’язень сумління.

"Ми йдемо шляхом свободи слова та демократії, однак є ситуації, де, в умовах війни наша держава не може впливати на перебіг тих чи інших подій", - прокоментував цю ситуацію Стець.

Нагадаємо, що вчора пройшла щорічна доповідь Міжнародної правозахисної організації Amnesty International. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада