В Україні запустять єдиний реєстр декларацій чиновників

На початку 2016 року запрацює єдиний державний реєстр декларацій державних службовців
Depo.Влада
1 жовтня 2015 14:06
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу повідомив міністр юстиції Павло Петренко, передає depo.ua з посиланням на Gazeta.ua.

"Україна з наступного року отримає абсолютно нову модель декларування і найголовніше - моніторингу майнового стану державних службовців", - сказав він.

За його словами, українці зможуть в режимі онлайн побачити на сайті спеціального ресурсу декларацію будь-якого "чиновника, починаючи від керівника держави і закінчуючи керівником районної держадміністрації".

На переконання міністра, відкриття цього реєстру стане вагомою протидією корупції в Україні.

За словами Петренка, робота з підготовки цього контенту проводиться Мін'юстом протягом півроку і в даний час починається наступний етап - це розробка програмної продукції, витрати на це взяла на себе місія ПРООН і відповідно, як заявляє міністр, Україна не буде витрачати кошти на розробку цього контенту.

Зайти на сайт і дізнатися інформацію зможе будь-який українець, а Національне агентство з питань запобігання корупції буде порівнювати декларації чиновників з їх реальним способом життя.

Нагадаємо, що вивчення декларацій чиновників показало конфлікт між зобов'язаннями державних службовців та їх особистими інтересами, а також невідповідність зарплат багатьох високопоставлених осіб та їх витрат.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.