Міліція зацікавилася навалою "екскурсантів" напередодні виборів у Чернігові

Напередодні виборів у 205 окрузі в Чернігів раптом повалили екскурсанти з різних регіонів України
Depo.Влада
25 липня 2015 20:54
ФОТО: depo.ua

Про це на прес-конференції в Чернігові заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, повідомляє depo.ua  з посиланням на "УкрІнформ".

"Кожної хвилини надходить інформація - екскурсії, бабусі, діти, спортсмени... Багато громадян з різних регіонів їдуть чомусь саме в Чернігів. І щохвилини нам повідомляють, що в машині щось знаходиться, починаючи від зброї і закінчуючи наркотиками. Інформації, яку нам потрібно перевіряти, дуже багато", - сказав Яровий.

За його словами, для перевірки автотранспорту і недопущення в місто екстремістів та провокаторів на в'їздах у Чернігів посилено міліцейські пости. Побільшало патрулів і на вулицях обласного центру. "На будь-який виклик ми готуємо адекватні дії", - наголосив заступник міністра.

Як поінформував начальник управління в Чернігівській області Едуард Альохін, охорону громадського порядку напередоні виборів у 205-му окрузі забезпечують міліція, спецбатальйони і Нацгвардія, які працюють у посиленому режимі. На в'їздах у Чернігів виставлені мобільні блокпости.