Міліція вилучила оригінал фальшивого "антилюстраційного" листа Мін'юста

Співробітники Головного слідчого управління МВС виявило і вилучили оригінал підробленого листа Міністерства юстиції України, що начебто дає індульгенцію заступнику начальника ГУ ДФС Києва від люстрації
Depo.Влада
21 квітня 2015 21:54
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу МВС.

Кримінальне провадження за цим фактом відкрито ще 19 березня за зверненням міністра юстиції України Павла Петренка.

"У ході слідства встановлено, що 13.02.2015 невідомою особою було підроблено лист Міністерства юстиції України № І-2687, адресований заступнику начальника ГУ ГФС Києва Ганні Ігнатенко про те, що відносно неї не застосовуються санкції, передбачені ч. 3 ст. 1 Закону України "Про очищення влади". При цьому Міністерство юстиції повідомило, що лист № І-2687 від 13.02.2015 Мін'юстом не направлялося, і що до Ганни Ігнатенко повинні бути застосовані санкції, передбачені цим законом", - розповіли в міліції.

Крім того, слідством встановлено, що Ігнатенко як заступник начальника ДФС м. Києва "використовувала своє службове становище для реєстрації в ДФС Києва даного листа Мін'юсту в якості вхідної пошти, вчинивши протиправне діяння, передбачене ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) України".

Слідством встановлюється можлива причетність до цього правопорушення посадових осіб Міністерства Юстиції України.

Крім того, для визначення, ким саме і на якому обладнанні було виготовлено фальшивий лист Мін'юсту, ГСУ МВС провело низку обшуків у службових кабінетах та за місцем проживання ряду осіб, підозрюваних у можливій співучасті в цьому злочині.
Обшуки були проведені у шести посадових осіб ГУ ДФС м. Києва та Мін'юсту України.
Під час обшуку у Ганни Ігнатенко слідчі отримали у своє розпорядження оригінал підробленого листа № І-2687 13.02.2015 року.

Слідчі дії тривають.

Як повідомляв depo.ua, сьогоді міліція провела обшуки в департаменті люстрації Мін'юсту та в квартирі у його директора Тетяни  Козаченко, її заступника Дмитра Димова в рамках розслідування факту підробки листа Мін'юсту про незастосування люстрації до заступника керівника Головного управління Фіскальної служби в Києві Ганни Ігнатенко.  У МВС повідомили, що Козаченко проходить як свідок у цій справі