Міліція Києва завела справу через камеру журналістів LifeNews, що впала

Столична міліція відкрила кримінальне провадження у зв'язку з пошкодженням камери журналістів на мітингу в центрі Києва
Depo.Влада
16 січня 2015 17:10
ФОТО: depo.ua
Міліція Києва завела справу через камеру журналістів LifeNews, що впала
Міліція Києва завела справу через камеру журналістів LifeNews, що впала

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт МВС.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 1 ст. 194 «Умисне знищення або пошкодження майна» Кримінального кодексу України.

«Сьогодні біля будівлі Генеральної Прокуратури України під час мітингу активістів та громадськості журналістам іноземного телеканалу нібито пошкодили відеокамеру. Зараз журналісти пишуть заяву в міліцію», - зазначили у міліції.

В МВС уточнили, що все відбулося після того, як біля силового відомства іноземні журналісти почали голосно висловлюватися про роботу українського кореспондента, який вів звідти пряму трансляцію.

«Представники вітчизняного телеканалу разом з активістами попросили колег, у яких, до речі, акредитація для роботи в Україні закінчилася в минулому році, не заважати. Але останні не відреагували. В результаті емоційного спілкування між активістами та іноземними ЗМІ відеокамера останніх опинилася на землі», - додали в міліції.

Наразі журналісти перебувають у Печерському райуправлінні столичної міліції, де пишуть офіційну заяву з приводу умисного пошкодження майна телеканалу.

Як повідомляв depo.ua, йдеться про журналістів російського телеканалу LifeNews, які поскаржилися в ефірі про те, що у них силою вихопили, а потім розбили телекамеру близько 20 активістів.