Миколаївська облрада визнала Росію агресором

Миколаївська обласна рада більшістю голосів підтримала Постанову Верховної Ради України №129-VIII від 27 січня 2015 року та визнав Росію країною-агресором
Depo.Влада
16 квітня 2015 12:47
ФОТО: depo.ua

Таке рішення було прийнято на засіданні сесії обласної ради у четвер, 16 квітня, передає depo.ua з посиланням на "Ник Вести".

"Дане голосування є  тим моментом, коли закінчуються слова, а робиться відповідальний вчинок", - сказав в.о. голови облради Олександр Смирнов перед голосуванням.

Це рішення підтримали 55 депутатів, 2 утрималися і 6 проголосували проти.

Після того як депутати підтримали проект рішення, Іван Чіпак звернувся до правоохоронних органів та військкомам, щоб тих , хто утрималися і голосували проти на фронт - щоб вони своїми очима побачили, чиї танки там знаходяться: американські чи російські.

У свою чергу, Вадим Меріков доручив заступнику начальника обласної міліції Валерію Кобе озвучити, хто з депутатів ухиляється від призову.

Валерій Коба, заступник начальника обласного управління міліції повідомив, що депутат облради від КПУ Михайло Воронцов перебуває в розшуку за ухилення від мобілізації, депутату Артему Хачатурову не можуть вручити повістку, оскільки він не відкриває двері працівникам військкомату, а Андрій Бєлосохов не з'явився на медичний огляд.

Депутат Алла Могилевська, яка є членом фракції КПУ, зазначила, що "не треба вішати ярлики" і "вішати всіх собак" на комуністів. За її словами, у КПУ є своя думка з даного питання.