Міграційна служба підтвердила українське громадянство Афанасьєва (ДОКУМЕНТ)

Державна міграційна служба України підтверджує, що засуджений на Росії кримчанин Геннадій Афанасьєв є громадянином України
Depo.Влада
6 травня 2016 17:58
ФОТО: depo.ua

Служба повідомила про це у відповідь на лист уповноваженого Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської щодо належності Афанасьєва до громадянства України, повідомляє прес-служба Лутковської, передає depo.ua.

"За наявними даними інформаційної підсистеми "Оформлення документів, що підтверджують громадянство України" Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами та Державної інформаційної системи ДМС України, Афанасьєв Геннадій Сергійович Київським РВ СМУ ГУ МВС України в АР Крим документований паспортом громадянина України", – йдеться у відповіді Державної міграційної служби.

Міграційна служба підтвердила українське громадянство Афанасьєва (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Відомство нагадує, що Лутковська неодноразово у своїх виступах наголошувала на тому, що одним із найцинічніших порушень прав людини в Криму є автоматичне набуття громадянами України російського громадянства.

Крім того, на початку березня Лутковська зверталась до Уповноваженого з прав людини у Республіці Комі РФ щодо захисту прав Афанасьєва.

Раніше Афанасьєву примусово нав'язали російське громадянство. Сам він заявляв, що є громадянином України, і спроби нав'язати йому громадянство РФ робляться проти його волі.

Кримчанин Геннадій Афанасьєв був засуджений на Росії по так званій "справі Олега Сенцова". Його засудили до 7 років колонії.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада