Мером терористів в Стаханові став «регіонал»-катафальщик

У міськраді Стаханова, під наглядом терористів, 19 з 50 міських депутатів обрали нового «народного мера». Ним став колишній мер Стаханова, що обіймав цю посаду двічі, член Партії регіонів Сергій Жевлаков, що прославився тіньовими схемами і любов'ю до жінок за гроші
Depo.Влада
17 вересня 2014 15:31
ФОТО: depo.ua
Мером терористів в Стаханові став «регіонал»-катафальщик
Мером терористів в Стаханові став «регіонал»-катафальщик

Про це повідомляють «Подробности», передає ДеПо.

Жевлаков був одним зі ставлеників голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова. Як мер, Жевлаков запам'ятався жителям Стаханова спробою легалізації проституції. «Закриті борделі є скрізь. Лазні там, існують в усіх містах. Я думаю, було б правильно зробити це і на території нашої держави», - сказав він в інтерв'ю місцевій газеті.

Крім того, Жевлаков, будучи на посту мера, отримав від німецьких меценатів з міста Лагу автомобілі «Швидкої допомоги», які були перефарбовані в чорний колір і продані ритуальним агентствам міста Стаханова.

Жевлаков організував фонд «Наше місто», яке і отримало на баланс автомобілі для медичної служби в 2002 році. Німецькі меценати передали авто і забули про них на декілька років. Проте коли німці вирішили дізнатися, як служить їх техніка і написали запит до адміністрації Стаханова в 2008 році, з'ясувалося, що фонду вже давно немає, автомобілів немає і вони ніколи не існували. На лист бізнесменів відповіла колишній президент фонду «Наше місто», кума Жевлакова, Людмила Доброва. Вона написала, що автомобілі стали непридатними і списані, як не неробочі. Тим часом, по місту розсікали ті ж «Мерседеси», з тими ж номерами, перефарбовані в чорний колір.

Після приходу терористів, Жевлаков вирішив все ж зайняти ключовий пост і оголосив себе «народним мером». Справжній мер, Юрій Борисов, втік з окупованого міста у Бердянськ, де був затриманий бійцями спецбатальйону «Азов» і «Шахтарськ».

Нагадаємо, терористи заявили, що місто Стаханов Луганської області вийшло з-під юрисдикції самопроголошеної «Луганської народної республіки». Називатися нове формування буде «Козацтво народної гвардії м. Стаханова».

Мітки: мэр, Стаханов