Меркель та Олланд високо оцінили роботу ВР щодо проекту децентралізації

14 липня голова Верховної Ради України Володимир Гройсман провів телефонну розмову з канцлером Німеччини Ангелою Меркель та Президентом Франції Франсуа Олландом
Depo.Влада
15 липня 2015 05:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба голови Верховної Ради, передає depo.ua.

"Володимир Гройсман поінформував співрозмовників про хід реформ в Україні, зокрема, про стан підготовки до розгляду Верховною Радою законопроекту про внесення змін до Конституції в частині децентралізації влади", - зазначається в повідомленні.

Гройсман наголосив, що напрацювання Конституційної комісії, підтримані Венеціанською комісією та внесені президентом України до парламенту, є важливим кроком на шляху проведення реформи децентралізації, яка є ключовою для європейського майбутнього України. "Переваги децентралізації відчують мільйони людей по всій Україні і, в тому числі, мешканці Донбасу", - зазначив Гройсман.

Також, Ангела Меркель і Франсуа Олланд високо оцінили роботу Верховної Ради у просуванні системних реформ.

"Лідери ФРН та Франції підкреслили, що внесення змін до Конституції України в частині децентралізації і продовження конституційної реформи є визначальним фактором зміцнення демократії в Україні та виконання Мінських домовленостей", - йдеться в повідомленні.

 

Більше новин про політику читайте у рубриці Влада.depo.ua