Меркель і Олланд висловили Путіну незадоволення дотриманням Мінських угод, - ЗМІ

Канцлер Німеччини Анґела Меркель та президент Франції Франсуа Олланд у сьогоднішній телефонній розмові з російським президентом Володимиром Путіним розкритикували брак прогресу у реалізації Мінських домовленостей
Depo.Влада
22 червня 2015 23:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Deutsche Welle.

Як пише інформагенція AFP, Меркель вказала на"тривожну кількість порушень перемир'я" на Донбасі. За її словами, звіти спостережної місії ОБСЄ засвідчують, що застосування зброї, зокрема і важких озброєнь, у більшості випадків зафіксовано з боку сепаратистів, яких підтримує Росія. Вона також наголосила, що дотримання режиму припинення вогню та відведення важких озброєнь відповідно до Мінських домовленостей є першочерговим і обов'язковим.

Розмова між трьома лідерами тривала 45 хвилин. Вона відбулася незадовго після того, як міністри закордонних справ ЄС у Люксембурзі подовжили санкції проти Росії до січня 2016 року.

Нагадаємо, що офіційно про розмову трьох лідерів сьогодні сухо розповіли в Кремлі:"Висловлено цілий ряд міркувань в контексті запланованої на 23 червня в Парижі зустрічі в "нормандському форматі" (Росія, Німеччина, Франція, Україна) на рівні міністрів закордонних справ і чергових засідань Контактної групи та профільних робочих підгруп в Мінську", - йдеться в повідомленні .