Мер Одеси Труханов засвітив російський паспорт при оформленні офшорної компанії (ФОТО)

Мер Одеси Геннадій Труханов при оформленні офшорних компаній на Віргінських островах в усіх реєстраційних документах вказував не українське, а російське громадянство
Depo.Влада
4 квітня 2016 00:04
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у матеріалах розслідування "Слідство.Інфо", передає depo.ua.

Повідомляється, що всього журналісти нарахували понад двадцять підприємств, пов’язаних з одеським мером та його найближчим оточенням.

Мер Одеси Труханов засвітив російський паспорт при оформленні офшорної компанії (ФОТО) - фото 1

Мер Одеси Труханов засвітив російський паспорт при оформленні офшорної компанії (ФОТО) - фото 2

"Але в реєстраційних документаж мер Одеси зазначений не як громадянин України, а як громадянин Росії. А зареєстрований Труханов за адресою: Московська область, місто Сергієв Посад, вулиця Паркова, 5", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що журналісти відвідали це місце в Підмосков’ї. Але будинок очевидно використовувався просто для отримання адреси реєстрації.

Мер Одеси Труханов засвітив російський паспорт при оформленні офшорної компанії (ФОТО) - фото 3

У матеріалі заначають, що чутки про російське громадянство одеського мера ходили й раніше.

"Два роки тому народний депутат Володимир Ар'єв на своїй сторінці у Facebook виклав копії документів з Федеральної міграційної служби Росії, де йшлося про те, що мер Одеси має два російські паспорти – один з реєстрацією в Дагестані, інший – в Сергієвому Посаді", - йдеться у матеріалі.

Уточнюють, що останній російський паспорт Труханов нещодавно отримав повторно – в зв’язку з досягненням 45-річного віку.

Сам мер Одеси повідомлення про своє російське громадянство тоді спростував. Але тепер, маючи на руках копії реєстраційних документів віргінських офшорів, журналісти знову звернулись до Геннадія Труханова по коментар.

"Одеський мер не захотів давати інтерв'ю журналістам "Слідоство.Інфо", телефоном через свого прес-секретаря передав відмову", - повідомляють у матералі.

Нагадаємо, що у розпорядженні журналістів опинилися кілька сотень документально підтверджених справ про офшори представників світової еліти.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада