Мер Маріуполя: Росія - агресор, просто доказів немає

Депутати Маріупольської міської ради вважають Росію агресором, і рішення міськради міста не фальсифіковані
Depo.Влада
29 січня 2015 17:18
ФОТО: depo.ua
Мер Маріуполя: Росія - агресор, просто доказів немає
Мер Маріуполя: Росія - агресор, просто доказів немає

Про це заявив мер Маріуполя Юрій Хотлубей, повідомляє depo.ua з посиланням на «Українську правду».

Він зазначив, що не фальсифікував рішення міськради міста, а депутати вважають Росію агресором.

На запитання, як він розуміє агресію зі Сходу, це Росія, чи з боку Новоазовська, Хотлубей відповів, що «зі Сходу».

«У цій ситуації ми виходили з того, що «Гради» і «Урагани» були виставлені в районі сіл Заїченко та Саханка - територій, підконтрольних бойовикам так званої «ДНР». Така інформація була і з боку полковника, заступника командира сектора «М», - сказав він.

На уточнююче питання, чи означає це, що міськрада не вважає, що це була агресія з боку Росії, Хотлубей відповів: «У даній ситуації ми не можемо говорити, що Росія завдала удару по Східному (мікрорайон в Маріуполі, який постраждав від атаки), тому що ця розмова стосувалася ж саме Східного».

«Але в коментарях, які були, йшлося про те, що ми підтримали рішення ВР про визнання Росії агресором. Нам можна дорікнути лише в тому, що ми формулювання не розширили за всіма пунктами, не розшифрували рішення ВР. Але я ще раз кажу, ми повністю і принципово підтримали пропозиції, які були прийняті ВР. І ні про яку фальсифікацію не йдеться», - сказав він.

«Але я ще раз кажу, на сесії просто прийняти, що Росія завдала удару по Східному, неможливо - для цього необхідно мати конкретні офіційні матеріали наших військових, щоб можна було так сформулювати. Але те, що ми визнали Росію агресором і це сформулювали, прийнявши рішення ВР, це факт», - підкреслив він.

Як повідомляв depo.ua, вчора, 28 січня, депутати Маріупольської міськради визнали Росію країною-агресором, а «ЛНР» і «ДНР» - терористичними організаціями. Проте вже сьогодні вранці з рішення Маріупольської міськради зникли ключові слова про тероризм. В остаточному документі, розміщеному вже вранці 28 січня на сайті міськради, про Росію взагалі не було сказано ані слова.