Мер Ірпеня заявляє, що жодних кримінальних справ щодо нього не розслідується

Міський голова Ірпеня Володимир Карплюк вважає, що обшуки, які провели в його будинку та квартирі його матері були незаконними та для їх проведення не було жодних підстав
Depo.Влада
24 липня 2016 11:25
ФОТО: depo.ua

Карплюк надав документи, на підставі яких були проведені обшуки та документи, які засвідчують, що проти нього немає жодного кримінального провадження, передає depo.ua з посиланням на "Громадське.UA".

Мер Ірпеня заявляє, що жодних кримінальних справ щодо нього не розслідується  - фото 1

"До мене жодних претензій немає, жодних кримінальних справ не розслідується", - заявив він.

Він стверджує, що вся земля в Ірпені вже була "роздана" ще до того, як він став міським головою.

Мер Ірпеня заявляє, що жодних кримінальних справ щодо нього не розслідується  - фото 2

Також, він підтвердив, що сам є власником однієї з ділянок у Біличанському лісі: "Так, дійсно, ще у 2010 році я придбав 2 земельні ділянки, але після того як пішла протестна хвиля, я зробив заяву, що я, тоді як бізнесмен, готовий передати це державі і більше того, я зробив заяву, що готовий профінансувати будівництво парку на цей момент. Це було ще 5 років тому".

Мер Ірпеня заявляє, що жодних кримінальних справ щодо нього не розслідується  - фото 3

Мер Ірпеня заявляє, що жодних кримінальних справ щодо нього не розслідується  - фото 4

"Простір для конфлікту є, я передав вашій редакції рішення суду, на підставі якого робили обшук. В рішеннях суду йдеться про наступні речі: перша сторінка там взагалі йде справа про 2002 рік. Я тоді навчався і Ірпені і не займався підприємницькою діяльністю і не займався політичною діяльністю", - розповів Карплюк.

Мер Ірпеня заявляє, що жодних кримінальних справ щодо нього не розслідується  - фото 5

"На третій сторінці, я з усією відповідальністю заявляю, що жодних ділянок, ні Яцюк, ні будь-які інші особи не передоручали за всю історію діяльності підприємства ТОВ "Будрегіонінвест". В даному випадку це "фейк", - сказав міський голова Ірпеня.

Мер Ірпеня заявляє, що жодних кримінальних справ щодо нього не розслідується  - фото 6

"Моя мати більше 20 років жодного відношення до цього підприємства не має. Але слідчі чітко вказують – засновник: Карплюк Зоя", - додав Карплюк.

Мер Ірпеня заявляє, що жодних кримінальних справ щодо нього не розслідується  - фото 7

"Далі, одразу видно, що слідчий робив матеріал із "жовтих ЗМІ", бо якби там хтось приїхав і подивився, то побачив би, що там просто поле. А найголовніше, що поле розпайоване з 1992-1995 років, мені тоді було 13-14 років і мене зараз в тому звинувачують", - сказав він.

"Я показую ті речі, на підставі яких до мене пийшли з обшуком, я показую ті речі, на підставі яких, у моєї мами виломали двері і винесли певні матеріальні цінності. По факту це було пограбування, бо вона ніякого відношення до цих речей не має два десятки років", - сказав міський голова.

Нагадаємо, що 21 липня правоохоронці провели обшуки у мера Бучі Анатолія Федорука. Також повідомлялось, що мер Ірпеня Володимир Карплюк втік з країни.

Їх звинуватили у відчудженні 890 гектарів лісу.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада