Мер Ірпеня заявляє, що жодних кримінальних справ щодо нього не розслідується

Міський голова Ірпеня Володимир Карплюк вважає, що обшуки, які провели в його будинку та квартирі його матері були незаконними та для їх проведення не було жодних підстав

Карплюк надав документи, на підставі яких були проведені обшуки та документи, які засвідчують, що проти нього немає жодного кримінального провадження, передає depo.ua з посиланням на "Громадське.UA".

Мер Ірпеня заявляє, що жодних кримінальних справ щодо нього не розслідується  - фото 1

"До мене жодних претензій немає, жодних кримінальних справ не розслідується", - заявив він.

Він стверджує, що вся земля в Ірпені вже була "роздана" ще до того, як він став міським головою.

Мер Ірпеня заявляє, що жодних кримінальних справ щодо нього не розслідується  - фото 2

Також, він підтвердив, що сам є власником однієї з ділянок у Біличанському лісі: "Так, дійсно, ще у 2010 році я придбав 2 земельні ділянки, але після того як пішла протестна хвиля, я зробив заяву, що я, тоді як бізнесмен, готовий передати це державі і більше того, я зробив заяву, що готовий профінансувати будівництво парку на цей момент. Це було ще 5 років тому".

Мер Ірпеня заявляє, що жодних кримінальних справ щодо нього не розслідується  - фото 3

Мер Ірпеня заявляє, що жодних кримінальних справ щодо нього не розслідується  - фото 4

"Простір для конфлікту є, я передав вашій редакції рішення суду, на підставі якого робили обшук. В рішеннях суду йдеться про наступні речі: перша сторінка там взагалі йде справа про 2002 рік. Я тоді навчався і Ірпені і не займався підприємницькою діяльністю і не займався політичною діяльністю", - розповів Карплюк.

Мер Ірпеня заявляє, що жодних кримінальних справ щодо нього не розслідується  - фото 5

"На третій сторінці, я з усією відповідальністю заявляю, що жодних ділянок, ні Яцюк, ні будь-які інші особи не передоручали за всю історію діяльності підприємства ТОВ "Будрегіонінвест". В даному випадку це "фейк", - сказав міський голова Ірпеня.

Мер Ірпеня заявляє, що жодних кримінальних справ щодо нього не розслідується  - фото 6

"Моя мати більше 20 років жодного відношення до цього підприємства не має. Але слідчі чітко вказують – засновник: Карплюк Зоя", - додав Карплюк.

Мер Ірпеня заявляє, що жодних кримінальних справ щодо нього не розслідується  - фото 7

"Далі, одразу видно, що слідчий робив матеріал із "жовтих ЗМІ", бо якби там хтось приїхав і подивився, то побачив би, що там просто поле. А найголовніше, що поле розпайоване з 1992-1995 років, мені тоді було 13-14 років і мене зараз в тому звинувачують", - сказав він.

"Я показую ті речі, на підставі яких до мене пийшли з обшуком, я показую ті речі, на підставі яких, у моєї мами виломали двері і винесли певні матеріальні цінності. По факту це було пограбування, бо вона ніякого відношення до цих речей не має два десятки років", - сказав міський голова.

Нагадаємо, що 21 липня правоохоронці провели обшуки у мера Бучі Анатолія Федорука. Також повідомлялось, що мер Ірпеня Володимир Карплюк втік з країни.

Їх звинуватили у відчудженні 890 гектарів лісу.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада