Мер Ірпеня передав "привіт" ГПУ: Ви мене не любите

Мер Ірпеня Володимир Карплюк заявив, що обшуки в його будинку та оселі мера Бучі - "це помста за виграні вибори в Коцюбинському"
Depo.Влада
21 липня 2016 13:39
ФОТО: depo.ua

Відповідну заяву він виклав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Наводимо повний текст заяви Карплюка:

"1. Події, які відбуваються в Ірпені - не більше ні менше ніж помста за виграні нами вибори в Коцюбинському. Мені неодноразово передавали "привіти" прикриваючись першими особами держави. Останньою крапкою стало рішення Верховного суду України, яке підтвердило нашу правову позицію. Не дивлячись на це - вибори в Коцюбинському "через коліно" всеодно провели... і програли! Дякую всім тим, хто не здався, хто продовжує боротися з масштабними залишками системи.
2. Я не боюся обшуків. Я хвилююся за своїх дітей, які не повинні зростати у своєму дворі бачучи "зелених чоловічків" з автоматами.

Всім, хто ЗАМОВИВ обшуки:

3. Ви маєте мандати нардепів і посади в прокуратурі. Я маю за спиною реальні справи з розвитку міста і підтримку мешканців. Побачимо, що і хто переможе.

4. Ви мене не любите. Вам не має чого мене любити. Я десятки разів (завжди) відмовив вам у виділенні землі, встановленні "ларьків" і збереженні корупційних схем у видачі дозвільної документації містом. Ми змусили десятки підприємств "смотрящих" платити податки і сплачувати пайову участь.

5. Я готовий до публічного розгляду будь-якого висунутого мені звинувачення. Але оскільки ваші задачі політично вмотивовані - у вас не вистачить на це сміливості.

6. Не можна не написати... Мені дійсно телефонують десятки правоохоронців. Вони говорять, що ви нікчемні... Що вони вперше за десятки років побачили реальний розвиток на прикладі Ірпеня.. Вас ненавидять і не поважають навіть виконавці ваших задач. Бо вони люди. Живуть (в тому числі і в нашому регіоні) і бачать правду. Яке у вас майбутнє..? Правильно - ніякого!!!".

Нагадаємо, сьогодні зранку Генпрокуратура проводить обшук у мера Бучі Анатолія Федорука у справі викрадення 900 гектарів лісу в Київській області. 

За даними активістів, у цій справі фігурує також мер Ірпеня Володимир Карплюк

Секретар Бучанської міськради повідомив, що Федорук перебуває в місті

Згодом у ГПУ повідомили, що під час обшуків у мерів Київщини знайшли докази їх земельних махінацій.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада