Мельник через суд вирішив повернутися в крісло податкового ректора

Екс-«регіонал», колишній ректор Національного університету державної податкової служби України Петро Мельник через суд намагається повернути собі посаду ректора
Depo.Влада
15 жовтня 2014 16:20
ФОТО: depo.ua
Мельник через суд вирішив повернутися в крісло податкового ректора
Мельник через суд вирішив повернутися в крісло податкового ректора

Суд у цій справі повинен прийняти рішення 16 жовтня, повідомила «Радіо Свобода» в. о. ректора Леся Савченко, передає ДеПо. При цьому вона відмовилася прогнозувати результат суду.

«В середу був суд, він перенесений на четвер на 12:00. Я не суддя, я не можу констатувати, що буде. Побачимо», - сказала Савченко.

За її словами, колектив прислухається до рішення суду, і, якщо буде відповідне рішення, то Мельника можуть відновити.

«Суд прийме рішення, якщо воно буде законним, то, відповідно, будуть виконувати законне рішення суду. Якщо воно буде незаконним - оскаржуватимуть», - пояснила вона.

Як повідомляв ДеПо, Ірпінський суд розглядає справу за обвинуваченням Мельника в отриманні хабара від абітурієнтів. Сьогодні близько 50 активістів зібралися під судом з наміром помістити Мельника в сміттєвий бак в рамках так званої «сміттєвої люстрації», про яку неодноразово писав ДеПо. Але мітингувальники розійшлися після повідомлення адвоката про хворобу підсудного.