Мельничук снідав в Амстердамі з Онищенком, - нардеп

Народний депутат Сергій Мельничук вчора снідав з опальним колегою Олександром Онищенком в Амстердамі
Depo.Влада
18 жовтня 2016 16:41
ФОТО: depo.ua

Про це під час вечірнього засідання розповів народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук, звертаючись до голови Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки та оборони Сергія Пашинського, передає Depo.ua.

"Ви говорите про осіб, які зривають голосування, за повернення коштів Януковича. А чи не варто вам як комітету Нацбезки і оборони звернутися  до правоохоронних органів, щоб відслідкувати куди і для чого літають народні депутати. От  вчора зранку великоумний Сергій Мельничук, член вашого комітету снідав з Онищенком, який в розшуку,  в одному з готелів Амстердама, а сьогодні реве на собі тільняшку за обороноздатність",  - заявив Мосійсук.

На що Пашинський відповів, що очолює не комітет моралі та етики, а Мельничук уже не є його членом.

Нагадаємо, 5 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт. Однак той встиг виїхати за кордон і осів у Лондоні.

За попередніми даними,  у результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 фігурантів "газової справи", в якій проходить і нардеп Онищенко.    

Сам нардеп вже отримав посвідку проживання у Лондоні, де збирається судитися з українськими правоохоронцями

Більше новин політики читайте на Depo.Влада