Меджліс викидають з будівлі у Сімферополі. На переїзд дали добу

Організації, в числі яких меджліс кримськотатарського народу, благодійний «Фонд «Крим», газета «Авдет», повинні протягом доби звільнити приміщення по вулиці Шмідта у центрі Сімферополя
Depo.Влада
17 вересня 2014 15:57
ФОТО: depo.ua
Меджліс викидають з будівлі у Сімферополі. На переїзд дали добу
Меджліс викидають з будівлі у Сімферополі. На переїзд дали добу

Про це пишуть Крым.Реалии, передає ДеПо.

В іншому випадку майно, що залишилося в будівлі, загрожують заарештувати, а всередину нікого більше не пустять, заявили пристави. 

Як сказано в документах, підставою для виселення є виконавчий лист, виданий Центральним райсудом Сімферополя 15 вересня.

У його резолютивній частині зазначено, що БО «Фонд «Крим» заборонено «здійснювати повноваження власника в частині користування і розпорядження належним йому майном, в тому числі здавання в оренду, продажу рухомого і нерухомого майна, укладення будь-яких договорів яким-небудь способом стосовно даного майна, що знаходиться за адресою в Сімферополі: вул. Жидкова, 40/Крилова, 117; вул. 8 Березня, 34; вул. Ялтинська, 155, кв. 3; вул. Кримських партизан, 23, кв. 44; вул. Київська, 92-а, кв. 34; вул. Желябова, 37/8, кв. 88; вул. Шмідта, 2».

У разі невиконання вироку суду або іншого судового акту глава Фонду може бути притягнутий до кримінальної відповідальності.

Крім того, за позовом «прокуратури» Криму «на захист інтересів невизначеного кола осіб» до благодійної організації «Фонд «Крим» арештовані рахунки організації во «Владікомбанку». Також фонду заборонено відкривати нові рахунки.

Нагадаємо, проголошений Путіним глава Криму Сергій Аксьонов заявив сьогодні, що будівлю меджлісу обшукують через можливе зберігання у ній забороненої літератури.