Меджліс планує відкрити представництва в Брюсселі та Вашингтоні

Всі основні напрямки діяльності Меджлісу кримськотатарського народу на сьогодні здійснюються з материкової України
Depo.Влада
14 березня 2016 15:49
ФОТО: depo.ua

Про це народний депутат від БПП, глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров зауважив під час круглого столу  “Заборона Меджлісу в Криму – нехтування правами корінного народу на самовизначення і порушення міжнародного законодавства окупаційною владою”, передає depo.ua з посиланням на прес-службу БПП.

"Реальність заяв російських окупантів про заборону діяльності Меджлісу вже не викликають у нас сумнівів. Ми обговорюємо наразі свою поведінку і свої дії при такому розкладі. Всі основні напрямки діяльності Меджлісу кримськотатарського народу на сьогодні здійснюються з материкової України. Крім того, ми максимально відновили таку інституцію, як Всесвітній конгрес кримських татар. І  напрямки нашої загальної боротьби, такі, як деокупація Криму,  повернення Криму набирають обертів через цю організацію. Також, ми будемо відкривати свої представництва в Брюсселі, Вашингтоні. Як бачите, ми не збираємося знижувати активність Меджелісу", – зауважив народний депутат.

Чубаров підкреслив, що "ті, у кого немає відчуття любові до своєї батьківщини, вони завжди готові до зради. Вони переходять з одного війська до іншого, міняють одну країну на іншу. Кримські татари, незважаючи на деякі непорозуміння і різні моменти в їхньому житті з різними складами українських президентів і урядів, зайняли принципову позицію у відповідальний момент", – підкреслив лідер кримських татар.

Нагадаємо, як заявив народний депутат України Георгій Логвінський, наразі розробляється законопроект про те, щоб надати статус державного органу  України Меджлісу

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада