Меджліс готує "велику свиню" окупантам

Меджліс закликав кримських татар ігнорувати вибори до Держдуми Росії
Depo.Влада
16 вересня 2016 15:16
ФОТО: depo.ua

Про це заявив член Меджлісу кримськотатарського народу, генеральний директор благодійної організації "Фонд "Крим" Різа Шевкієв, передає depo.ua з посиланням на Gazeta.ua.

"Меджліс звернувся до співвітчизників і жителів Криму. Ми наголошуємо, що вибори у Держдуму нелегітимні. Бо Крим - окупаційна зона. Юрисдикція Росії над півостровом не визнана міжнародною спільнотою. Будь-які вибори там - недійсні. Більшість європейських країн відмовилися брати участь у наглядовому процесі. Крім того, ці вибори нелегітимні не лише в Криму. Оскільки півтора мільйони бюлетенів, які вони збираються задіяти на пывострові, вплинуть на загальний розподіл сил у Держдумі", - сказав Шевкієв.

Представники Меджлісу опитали кримських татар на півострові і вони начебто планують ігноруватимуть вибори. 

"За даними нашого опитування, більш як 90 % кримських татар не братимуть участі. Підуть лише сім'ї колабораціоністів. Їх набереться кілька десятків. Окупанти залякують працівників бюджетної сфери звільненнями. Бюджетники хочуть піти на вибори й зіпсувати бюлетені. Ми пояснили, що цього не можна робити, бо явку зафіксують. А бюлетені й без них заповнять", - наголосив представник Меджлісу.

Нагадаємо, вибори до Держдуми Росії відбудуться 18 вересня. Їх планують провести також в окупованому Криму.

Верховна Рада, у свою чергу, звернулася до міжнародних парламентів і провідних світових організацій із заявою визнати нелегітимними вибори до Держдуми Росії.

Крмі того, низка країн заявила, що не визнаватимуть результатів російських парламентських виборів в окупованому Криму. Зокрема, таку позицію висловили США, Німеччина, Франція, Данія, Латвія.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада