Меджліс готує "велику свиню" окупантам

Меджліс закликав кримських татар ігнорувати вибори до Держдуми Росії

Про це заявив член Меджлісу кримськотатарського народу, генеральний директор благодійної організації "Фонд "Крим" Різа Шевкієв, передає depo.ua з посиланням на Gazeta.ua.

"Меджліс звернувся до співвітчизників і жителів Криму. Ми наголошуємо, що вибори у Держдуму нелегітимні. Бо Крим - окупаційна зона. Юрисдикція Росії над півостровом не визнана міжнародною спільнотою. Будь-які вибори там - недійсні. Більшість європейських країн відмовилися брати участь у наглядовому процесі. Крім того, ці вибори нелегітимні не лише в Криму. Оскільки півтора мільйони бюлетенів, які вони збираються задіяти на пывострові, вплинуть на загальний розподіл сил у Держдумі", - сказав Шевкієв.

Представники Меджлісу опитали кримських татар на півострові і вони начебто планують ігноруватимуть вибори. 

"За даними нашого опитування, більш як 90 % кримських татар не братимуть участі. Підуть лише сім'ї колабораціоністів. Їх набереться кілька десятків. Окупанти залякують працівників бюджетної сфери звільненнями. Бюджетники хочуть піти на вибори й зіпсувати бюлетені. Ми пояснили, що цього не можна робити, бо явку зафіксують. А бюлетені й без них заповнять", - наголосив представник Меджлісу.

Нагадаємо, вибори до Держдуми Росії відбудуться 18 вересня. Їх планують провести також в окупованому Криму.

Верховна Рада, у свою чергу, звернулася до міжнародних парламентів і провідних світових організацій із заявою визнати нелегітимними вибори до Держдуми Росії.

Крмі того, низка країн заявила, що не визнаватимуть результатів російських парламентських виборів в окупованому Криму. Зокрема, таку позицію висловили США, Німеччина, Франція, Данія, Латвія.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада