Медведєв підтвердив можливість розриву дипвідносин з Україною

Президент Росії Володимир Путін може розірвати дипломатичні відносини з Україною
Depo.Влада
12 серпня 2016 15:41
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив прем’єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв, передає depo.ua.

"Я б не хотів, щоб це так завершувалося, але якщо іншого варіанту впливу на ситуацію не залишиться, президент таке рішення, напевно, може ухвалити", - сказав Медведєв.

Крім того, Медведєв назвав злочином проти держави і народу Росії "диверсійний акт" в Криму.

Він стверджує, що така спроба начебто була санкціонована владою "у сусідній країні" Україні та закликає до покарання винних.

Нагадаємо, що про можливість розриву дипломатичних відносин з Україною після подій, що відбулися в Криму 7 серпня, російські ЗМІ написали сьогодні зранку

10 серпня у ФСБ Росії заявили, що нібито запобігли скоєнню в Криму терористичних актів, підготовлених Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України.  У ФСБ стверджували, що  в ніч на 7 серпня в районі міста Армянськ виявлена група диверсантів, а потім ліквідована "агентурна мережа" ГУР Міноборони України. Крім того, у ФСБ заявили, що в ніч на 8 серпня спецпідрозділами Міністерства оборони України нібито були здійснені ще дві спроби прориву диверсійно-терористичних груп, які запобігли російські силові підрозділи.

Президент Російської Федерації Володимир Путін звинуватив Україну в терорі. У відповідь на це президент України Петро Порошенко заявив, що ці закиди лунають так само безглуздо та цинічно, як заяви російського керівництва про відсутність російських військ на Донбасі. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада