Медведєв "ахнув" у Криму і наказав "Гобліну" сісти за кермо

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв закликав окупаційне керівництво Криму сісти за кермо і проконтролювати стан доріг
Depo.Влада
25 липня 2016 16:36
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив виступаючи на нараді про дорожнє господарство окупованого Криму, передає depo.ua з посиланням на "РИА Новости".

"Треба просто контролювати самим, що відбувається. Нічого складного самому сісти за кермо, прокотитися по новій дорозі через кілька місяців, подивитися, в якому вона стані. Якщо вона залишилася в нормальному стані, значить підрядник повинен отримати всі 100% того, що за договором, на що має право.

А якщо вона десь там спучилася або, навпаки, провалилася, значить потрібно по руках бити, змушувати переробляти. А якщо це зовсім щось хамське, то в правоохоронні органи - всі матеріали", - доручив Медведєв.

"Просто особисто цим займайтеся. Тому що ми з великими труднощами вишукуємо кошти для того, щоб розвивати дорожню мережу по всій країні, ось ми з міністром цим займаємося і з віце-прем'єрами курирують.

У вас взагалі ситуація ахова, тому що дійсно 25 років не вкладалися в цю справу. Тому якщо вже гроші сюди приходять, потрібно, щоб вони були найбільш раціональним чином витрачені", - додав російський прем'єр.

Нагадаємо, Росія анексувала Крим після незаконного референдуму у березні 2014 року.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада