Медведчук тягне до суду автора книги про Стуса

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук тягне до суду журналіста Вахтанга Кіпіані, який є автором-упорядником книги "Справа Василя Стуса", що розкриває правду про кримінальну справу, життя і смерть видатного письменника та діяча

Про це Кіпіані повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Є новина. Кум і пособник Путіна Віктор Медведчук подав на мене в суд щодо захисту своєї "честі", "гідності" та "ділової репутації" та "спростування недостовірної інформації" [лапки мої]. Мова іде про тексти з книги "Справа Василя Стуса", яку ми зробили разом з Видавництво Vivat (воно є співвідповідачем у цій справі). Медведчук вимагає заборонити розповсюдження (продаж) у будь-якій формі і на будь-якій території примірників цієї книги. Отже, хто хоче мати це видання – поспішіть, бо хто знає, що буде завтра. І це, ясна річ, не реванш ;)", – написав він.

Окрім того Кіпіані повідомив, що перше засідання у цій справі відбудеться 2 жовтня поточного року в Дарницькому суді міста Києва.

Довідка: У книжці "Справа Василя Стуса" зібрано архівні документи з кримінальної справи Василя Стуса, покази свідків, листи поета із в'язниці, спогади його рідних та друзів. Вона розкриває читачам невідомі факти щодо життя, ув’язнення та загибелі Стуса, які досі охороняли під грифом "Секретно".

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook