UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Медведчук припинив фінансувати кампанію Бойка через конфлікт з Льовочкіним, - ЗМІ

Рекламна кампанія Юрія Бойка урізана в 10 разів, зупиняється фінансування виборчих штабів

Про це пише Юрій Кочевенко, експерт з бренд-комунікацій в своєму блозі для ЛігаБізнесІнформ, передає Depo.ua з посиланням на Цензор.

Експерт зазначає, що відносини між Медведчуком і Льовочкіним завжди залишалися напруженими, ні один, ні другий не готовий був прийняти лідерство іншого. Інтелектуальне лідерство Медведчука видно для всіх, а Льовочкін не може ніколи погодитися на другі ролі.

"Це вже позначилося на рекламних бюджетах: якщо в лютому реклама Бойка набирала тисячі GRP, то за перший тиждень березня всього 95 GRP, що означає повне згортання рекламної кампанії. За неперевіреною інформацією з лютого припинено фінансування штабних структур", - стверджує Юрій Кочевенко.

Крім того, Кочевенко сумнівається, що Юрій Бойко як кандидат в президенти буде здатний показати задовільний результат.

"Відверто видно, що Бойко не буде боротися за ті відсотки, які йому давали соціологи в своїх опитуваннях і останній рейтинг показує тренд на його падіння і втрату інтересу до його персони", - говорить експерт.

При цьому Юрій Кочевенко вважає, що фіаско Юрія Бойка ніяк не позначиться на рейтингах його колишнього соратника і лідера партії "За Життя" Вадима Рабиновича на майбутніх парламентський виборах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook