Медведчук підтримав ідею Яценюка з референдумом щодо Конституції

Лідер всеукраїнського громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук підтримав ідею прем`єр-міністра Арсенія Яценюка провести референдум щодо внесення змін до Конституції
Depo.Влада
26 січня 2016 16:35
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві Медведчука, передає depo.ua.

"Арсеній Яценюк у своєму традиційному недільному зверненні до народу нетрадиційно заговорив про ... народовладдя. Складається враження, що основою для полум'яної промови прем'єра став Маніфест Громадського руху "Український вибір". 

"Настав час, щоб український народ сказав своє слово, яким має бути нова Конституція". "Ніхто, крім народу України, не має права визначати, яким буде Основний Закон", "референдум за Конституцією є прямим народовладдям ..." - ці ідеї в тій чи іншій інтерпретації "Український вибір" відстоює з перших днів створення вже протягом майже чотирьох років. І можна було б порадіти, що прем'єр-міністр нарешті перейнявся ідеями нашого руху, які сьогодні підтримують мільйони українців, якби не кілька "але", - йдеться в заяві Медведчука.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк 24 січня запропонував провести референдум щодо змін до Конституції.

 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада