Медведчук боїться, що його вб’ють

Печерський районний суд Києва зобов'язав Нацполіцію внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань повідомлення про можливу підготовку вбивства лідера руху кума Володимира Путіна Віктора Медведчука
Depo.Влада
6 грудня 2016 10:49
ФОТО: depo.ua

Про це стверджують у його русі "Український вибір", повідомляє Depo.ua.

За словами заступника голови громадського руху, народного депутата Василя Німченка, фігурантами справи про нібито підготовку вбивства Медведчука є парламентарі з "Народного фронту"  Андрій Левус, Сергій Висоцький та Микола Княжицький.

Згідно із заявою, 22 лютого 2016 року Медведчуку надійшло повідомлення про те, що 18 лютого 2016 року в Будинку офіцерів відбулася закрита нарада керівників різних організацій, в тому числі керівників "бойового крила Майдану" і тербатальйонів, на якому нібито Левус, Висоцький і Княжицький "наполягали на негайній фізичної ліквідації В. В. Медведчука як представляє загрозу для національно-демократичної України".

"Людина, яка попередила Віктора Медведчука про небезпеку і підготовку вбивства, зробила це з почуття вдячності за звільнення з полону близьких йому людей, що служить підтвердженням достовірності цієї інформації", – заявили в "Українському виборі".

У політсилі стверджують, що починаючи з січня 2014 року "радикальні групи здійснили чотири озброєні напади на офіс громадського руху "Український вибір" а також напади на будинок Медведчука і підпал його будинку".

"Вищевикладені обставини і події в їх сукупності дають підстави вважати реальною загрозу вчинення злочину, яка може кваліфікуватися за частиною першою статті 14, частини другої статті 115 КК України, а саме – підготовка умисного вбивства за попередньою змовою групою осіб", – резюмується в повідомленні.

Водночас екс-заступник голови Служби безпеки України, народний депутат Андрій Левус прокоментував подібні звинувачення в своєму Facebook

"Розчарую Медведчука – об таку гадину руки шкода бруднити. Хочу просто його посадити і бажано в камеру до батальйона "Торнадо". З іншого боку хочу нагадати Медведчуку, що всі думки матеріальні і тут не вгадаєш, як спрацює карма. Тому не гнівіть Всесвіт, кайтесь перед людьми, приходьте з визнанням своїх злочинів до прокуратури тоді і карма буде очищена і Торнадо задоволене.", - пише він.

Микола Княжицький також відреагував на заяву "Українського вибору".

"Звичайно, це повна маячня і ідіотизм. Як сказав один знайомий  "хіба що своїми заявами до інфаркту доведете)))",  - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Сергій Висоцький також віджартувався від звинувачень:

"О! Медведчук стверджує, що я спільно з Андрієм Левусом і Миколою Княжицькимпланував його убивство. Сергій "Лаккі Лучано" Висоцький. Красиво!", - написав він.

Нагадаємо, що 21 листопада  націоналісти під проводом Миколи Коханівського розтрощили відділення "Сбербанку Росії",  а також офіс "Українського вибору"

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада