ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Медіахлдинг Тарути подасть до суду через включення до списку санкцій

ТОВ "Медіа Інновейшн Груп" і сайт "Экономические известия" мають намір звернутися до міжнародних організацій, а також до судових інстанцій України через включення їх до списку економічних санкційhttp://eizvestia.com/

Depo.Влада
26 травня 2018 18:26
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в опублікованій виданням заяві, повідомляє Depo.ua.

ТОВ "Медіа Інновейшн Груп" і сайт eizvestia.com були включені до списку компаній, до яких застосовуються спеціальні економічні санкції рішенням РНБО від 2 травня, введеним у дію указом президента від 14 травня 2018 року.

"Найбільше здивувало те, що не було жодного звернення компетентних органів до керівництва "Медіа Інновейшн Груп" або окремих співробітників щодо комерційної діяльності та інформаційної політики компанії. Тому ми досі не знаємо, з якої причини перша в Україні щоденна ділова газета "Экономические известия" опинилася в списку санкцій серед пропагандистських російських ЗМІ", - йдеться в заяві.

Видання стверджує, що не давало приводів засумніватися в патріотичній спрямованості своєї редакційної політики.

"Ми ніколи не публікували матеріалів, які змусили б когось сумніватися в нашій виключно проукраїнській позиції і ніколи не виправдовували терористів", - йдеться в заяві.

Там також наголошується, що ТОВ "Медіа Інновейшн Груп" не має ніякого відношення до будь-якої фізичної або юридичної особи з Росії. Кінцевий бенефіціар - громадянка України. І нерезиденти ніколи не були серед кінцевих власників видання.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада