Майже половина українських компаній страждає від корупції, – опитування

Хабарництво та корупція залишаються основними видами економічних злочинів, які негативно впливають на діяльність українських організацій

Про це свідчать дані опитування українських респондентів у рамках Всесвітнього дослідження економічних злочинів та шахрайства у 2018 році, представлені компанією PwC, повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу НАБУ.

Зазначається, щише за останні два роки від цих злочинів постраждали 48% опитаних компаній, а кожний третій український респондент (33%) пригадав, що його організація отримувала пропозицію дати хабара.

Як показало дослідження, найпоширенішими видами злочинів, із якими стикаються компанії, є незаконне привласнення майна (46%), шахрайство у сферах закупівель (33%) та управління персоналом (33%), кіберзлочини (31%). Невтішним є прогноз представників українських організацій на наступні два роки: вони вважають, що корупція залишатиметься найбільш суттєвим економічним злочином для їхніх компаній.

З 2001 року кожні два роки компанія PwC проводить всесвітнє дослідження дослідження щодо визначення ставлення організацій до економічних злочинів. В Україні дослідження проводиться з 2009 року, що дозволило експертам PwC спостерігати за тенденціями стосовно найбільш поширених видів економічних злочинів та шахрайства. В опитуванні 2018 року взяв участь 101 представник різних українських організацій, як приватного, так і державного сектора.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна