Майже половина українців вважає опитування Зеленського політтехнологією, – КМІС

Близько половини громадян України вважає, що опитування президента Володимира Зеленського, яке він має намір провести 25 жовтня, під час місцевих виборів, є політичною технологією

Майже половина українців  вважає опитува…
Фото: Офіс президента

Про це свідчать дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, інформує Depo.ua.

Зазначається, що під час опитування респондентам поставили питання щодо всенародного опитування від президента, зокрема, чи це є щирим наміром почути думку більшості, чи це просто політична технологія для досягнення власних цілей. Думки респондентів розподілилися порівну: 44% вважають, що це – щирий намір, 44% – що це політична технологія

Цікаво, що статистика у регіонах майже не відрізняється, лише різниця у майже 10% є на Заході і Сході країни.

Так, на заході України 41,6% громадян вважають, що опитування Зеленського є політичною технологією для досягнення власних цілей. А ось 50,0% переконані, що президент має щирий намір почути думку народу.

У Центрі ситуація дещо інша. 45% виборців вважають, що опитування – політтехнологія, тоді як 41,6% думають, що це – щирий намір.

Дещо інша тенденція спостерігається у південній частині. Там 38,5% зауважили, що Зеленський має намір провести опитування, щоб досягти якихось власних цілей, а 45% думають, що воно є щирим наміром.

Найбільше українців, які переконані, що всеукраїнське опитування від Зеленського є політтехнологією, проживає на сході країни. Там 47,9% громадян вважають це нещирим наміром, а ось 40,4%, що є найменшим показником серед усіх регіонів, переконані у чесності опитування.

Найважче було визначитися, що означає опитування Зеленського, жителям Півдня – 14,4%, а ось на Заході цей показник становить лише 7,8%. 

Згідно з графіком, найбільше відмовлялися відповідати на це питання у південній частині нашої країни.

Нагадаємо, майже 70% українців вважають, що справи в Україні розвиваються у неправильному напрямку.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"