Майданівці в Києві починають відлов "тітушок" серед шахтарів

Завтра учасники руху "Автомайдан" організують народне патрулювання Києва з метою відлову псевдошахтарів, які мітингують у столиці
Depo.Влада
23 квітня 2015 20:46
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав активіст руху Віталій Уманець, повідомляє depo.ua.

"Завтра організовуємо патрулювання в Києві, як у старі добрі часи... Приєднуйтеся! АвтоМайдан запрошує всіх бажаючих долучитися завтра, 24-го квітня, до акції "За Київ - без "тітушок"!", - паписав він.

За його словами, мета акції -виявити серед справжніх шахтарів, яких звезли до столиці, "організаторів проплачених акцій "тітушок", які просто назвалися "шахтарями" та останні два дні з новенькими будівельними касками активно "мітингують" у центрі Києва за гроші, чому вже є докази".

Він додав, що проведенням подібних акцій "протесту" займаються міліардер Рінат Ахметов і його соратники, щоб дестабілізувати ситуацію в Києві та країні загалом, заробити політичні бали для "Опозиційного блоку" і виторгувати чергові економічні преференції.

"Цим закінчилася ця гра в "шахтарів" та "трактористів", розпочата тими ж силами рік тому на сході України, ми вже всі добре знаємо. Тому повторення подібних сценаріїв вже у центрі Києва ми не допустимо!" - заявив Уманець.

Він додав, що патрулі діятимуть у законний спосіб: виявлятимуть в парках, скверах, подвір'ях підозрілих осіб серед "шахтарів" у балаклавах зі списками "протестуючих", вилучатимуть ці списки, проводитимуть громадське затримання і доставлятимуть у міліцію.

Охочі долучитися до патрулювання завтра збирають о 11:00 біля офісу Автомайдану за адресою: Київ, вул.Васильківська, 1.

Нагадаємо, вчора понад тисяча шахтарів, які зібралися в Києві на мітинг для розв'язання проблемних питань галузі, прорвалися крізь охорону на вулиці Банковій біля Адміністрації президента і впритул наблизилися до будівлі. Крім того вони частково паралізували рух транспорту на центральних вулицях Києва.

Читайте також: П`яні пригоди ахметівських шахтарів в Києві (ФОТО)