МАУ виконає два рейси, аби евакуювати українців із Китаю

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) 30 січня і 3 лютого виконає рейси з китайського міста Санья для евакуації українських туристів у зв'язку із розповсюдженням коронавірусу

Про це повідомили у прес-службі МАУ, передає Depo.ua із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Слід зазначити, що розповсюдження вірусу відбувається стрімкими темпами. Відомо, що коронавірус убив 132 людини, а майже 6 тисяч – захворіли.

Нагадаємо, дещо раніше український туроператор Join UP! заявив про повернення туристів з Китаю.

Відомо також, що перший чартер вивіз громадян Японії з китайського Уханю.

Довідка: Вперше невідома раніше пневмонія була діагностована 12 грудня минулого року в китайському місті Ухань. До початку січня повідомлялося про близько 60 випадків захворювання, а збудник хвороби залишався невідомим. Згодом з'явилася інформація, що всі хворі були покупцями або продавцями на місцевому ринку морепродуктів.

Лікарі симптомами захворювання називали лихоманку, у деяких пацієнтів спостерігалося утруднення дихання, а рентгенівські знімки показували інвазивні пошкодження легенів. Китайська влада заявляла, що немає жодних ознак передачі вірусу від людини до людини. 20 січня поточного року з'явилася інформація, що заразитися на цю страшну хворобу можна і при контакті з хворим. 

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) визначила коронавірус 2019-nCoV. Слід зазначити, що сімейство коронавірусів включає в себе 39 вірусів, які вражають кішок, собак, велику рогату худобу, свиней, зайців. Небезпечними для людини з них є тільки шість, коронавірус з Китаю став сьомим у цьому списку.

За інформацією китайських вчених, людина могла заразитися на коронавірус від змій. Ймовірно, це сталося через те, що на ринку морепродуктів Ухані торгували не тільки рибою, але і зміями. Також дослідники повідомили, що ген коронавірусу є гібридом вірусу змії і кажанів. Вони додають, що спочатку кажани заразили коронавірусом змій, а вже від них недуга передалася людині.

Клінічні випробування вакцин проти нового вірусу, що вразив Китай та вже поширився за його межі, можуть бути проведені влітку. З 20 січня при Апараті Ради національної безпеки й оборони України працює оперативна група з питань моніторингу та аналізу ситуації щодо поширення нового коронавірусу з Китаю.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme