Матіос запевняє, що бійців "Донбасу" у прокуратурі не шантажували, а "попереджали"

Під час допиту військовослужбовців попереджають про відповідальність у разі приховування інформації, яка допоможе у розслідуванні кримінального провадження стосовно нардепа Семена Семенченка
Depo.Влада
11 лютого 2016 13:39
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає depo.ua.

"Відповідні процесуальні дії за участю багатьох військовослужбовців, з якими "наїздами" проходив службу Семенченко, дійсно давали покази у військовій прокуратурі. Дійсно кожного зі свідків попереджали, що у випадку ненадання свідчень, якими він володіє, у діях свідків, які не хочуть допомагати у розкритті тяжких і особливо тяжких злочинів, містяться ознаки окремих злочинів. Це обов'язок слідчого – попереджати", - сказав Матіос у відповідь на заяву Семенченка, що на допитах слідчі шантажують бійців батальйону "Донбас". 

Нагадаємо, народний депутат Семен Семенченко заявив, що Головна військова прокуратура "вибиває" необхідні свідчення з колишніх бійців батальйону "Донбас"

"Він (Анатолій Матіос, - ред.) викликає колишніх бійців батальйону "Донбас" , розповідає, що проти Семенченка відкритото кілька кримінальних справ, про те, або сяде він, або нехай дасть на свого командира свідчення... Люди відмовляються, а їм кажуть "подумайте, або ви сядете", - стверджує нардеп.

Зазначимо, наразі військова прокуратура веде кримінальне провадження стосовно Семенченка за рядом статей. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада