Матіос сподівається швидко "покінчити" з ГРУшниками та обміняти їх на Савченко

Засідання з заарештованими на території України російським військовослужбовцям ГРУ Росії відбудеться 5 квітня, незважаючи на вбивство адвоката одного з підозрюваних Юрія Грабовського
Depo.Влада
25 березня 2016 12:29
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу повідомив військовий прокурор Анатолій Матіос, передає depo.ua.

"Права на захист затриманих, заарештованих і підозрюваних військовослужбовців Російської Федерації Александрова і Єрофєєва забезпечені, судове слухання призначено на 5 квітня, відбудеться за будь-яких обставин з дотриманням усіх без винятку засобів і механізмів безпеки та безпеки щодо громадян РФ", - сказав Матіос.

Він додав, що після вироку їх обміняють на Савченка, якщо на це погодиться Росія.

"Ми однозначно найшвидшим шляхом прийдемо до рішення суду за вироком для них, а тоді будуть прийняті політичні процесуальні речі, які дадуть можливість отримати невинну і засуджену Надію Савченко в обмін, у відповідності з міжнародними конвенціями, якщо піде на це Росія, на їхніх військовослужбовців, які воювали і вбивали наших людей на території України", - зазначив прокурор.

Нагадаємо, 9 березня адвокат одного з російських спецназівців Олександра Александрова Юрій Грабовський не з'явився на судове засідання свого клієнта. Згодом поліція почала розшукувати зниклого адвоката. 

20 березня заступник генерального прокурора України – головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив, що підозрюваний в організації зникнення адвоката російського спецназівця Олександра Александрова Юрія Грабовського в даний час затриманий і вже заарештований, ведеться слідство.

Як повідомили сьогодні у Національній асоціації адвокатів, адвоката Юрія Грабовського знайшли мертвим. Згодом цю інформацію підтвердила адвокат ГРУшника Євгенія Єрофеєва Оксана Соколовска. Раніше вона повідомляла, що тіло знайшли закопаним біля траси "Київ-Одеса" в районі міста Жашків на Черкащині.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада