Матіос розповів, як доводиться "хитрувати", поки не працює Держбюро розслідувань

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос каже, що його підлеглим доводиться вдаватися до складних бюрократичних схем, оскільки Державне бюро розслідувань досі не працює

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"ДБР немає, хоча виявлення хабарництва серед правоохоронців - відтепер виключна підслідність цього паперового поки що органу. Вимушені комбінувати і робити свою роботу як можемо, не чекаючи наших "потужних" і швидких на зміни законів парламентарів",  - написав Матіос, навівши як приклад успішну операцію з затримання працівників митниці.

"02 березня працівниками Управління СБ України у Львівській області спільно з слідчими ГУ Національної поліції у Львівській області, за процесуального керівництва військової прокуратури Львівського гарнізону (ото така складна вийшла схема!), під час отримання чергового "хабара 25 тис. грн на гарячому" затримано зміну (3 особи) митного поста "Смільниця" Львівської митниці.

Гроші неодноразово і систематично вимагали з підприємця, який ввозив дрібні партії товару з республіки Польща. Підприємців через цей пост іде немало. Звернувся до СБУ лише один. Слідство відпрацьовує версію причетності до вчинення злочину керівництва митного поста", - написав Матіос, розмістивши оперативні фото затримання. 

Матіос розповів, як доводиться "хитрувати", поки не працює Держбюро розслідувань - фото 1

Матіос розповів, як доводиться "хитрувати", поки не працює Держбюро розслідувань - фото 2

Матіос розповів, як доводиться "хитрувати", поки не працює Держбюро розслідувань - фото 3

Матіос розповів, як доводиться "хитрувати", поки не працює Держбюро розслідувань - фото 4

Як відомо, Кабінет міністрів на позачерговому засіданні 29 лютого прийняв постанову про створення Державного бюро розслідувань і затвердив кандидатури шести з дев'яти членів конкурсної комісії щодо обрання керівника Бюро.

Закон "Про Державне бюро розслідувань" був прийнятий Верховною Радою 12 листопада 2015 року. Згідно із законом, прокуратура буде обмежена тільки представництвом інтересів держави в суді.

З 1 березня ДБР отримало повноваження розслідувати справи, які досі розслідувала прокуратура. Однак орган наразі не запущено.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme