Матіос розповів про провал операції з затримання 20 беркутівців

Минулого року в серпні планувалася масштабна спецоперація із затримання 20 "беркутівців", причетних до злочинів під час Революції Гідності. Проте, вона була зірвана через чиюсь команду або попередження, та спецпризначенці залишили країну
Depo.Влада
11 листопада 2015 06:07
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, в ефірі hromadske.tv розповів головний військовий прокурор України, заступник генпрокурора Анатолій Матіос.

Матіос підтвердив, що влітку 2014 року він очолював управління, яке опікувалось процесуальним керівництвом розслідування справи по Майдану, так зване 228 кримінальне провадження.

"На початку серпня минулого року групою процесуальних керівників і досить патріотичних надзвичайно професійних працівників СБУ була підготовлена феноменальна операція по затриманню 20 на той момент діючих, які проходили службу в органах МВС, працівників "Беркуту". Однак, за досить дивних обставин, перед проведенням операції по їх затриманню - а це мала бути масштабна операція, саме не в Києві, щоб не спричинити бунту і спонтанного протистояння і стрільби в столиці. Всі ці беркутівці в один день залишили межі України", - зазначив Матіос.

Він також вважає, що беркутівці або отримали команду, або були попереджені.

Про цю операцію знало небагато людей - оперативна група СБУ, технічні підрозділи - зовнішнє спостереження і частково підрозділ Альфа, процесуальні керівники, перший відділ управління, і перші керівники ГПУ - Ярема та Аваков, повідомив Матіос, якого допитували щодо цього розслідування слідчі.

Хто до цього може бути причетним, Матіос не коментує.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада