Матіос про прокурора, що розстрілював людей: Він точно знав, що робить

Колишній харківський прокурор Олександр Ружанський точно не виконував службові обов’язки службовця військової служби правопорядку о 4-й годині 30 хв. ранку в кафе, коли розстрілював людей
Depo.Влада
23 жовтня 2015 14:42
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу заявив заступник генпрокурора - головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, передає depo.ua.

"Його слова враховуються, але, повірте, сукупність доказів навіть при сумнівно неоднозначному відношенні до поглядів потерпіли, які вони висловлювали в соцмережах, не дає нам права дозволити розстрілювати людей посеред нічного міста", - сказав головний військовий прокурор.

Кримінальні провадження щодо потерпілих від пострілів Ружанського, розслідується слідчими органами.

"Екс-прокурор харківської прокуратури точно повинен знати наслідки, точно їх передбачав, він має вишукану харківську освіту плюс досвід роботи, і він знав, що це не є елементом захисту. Бігати після п’яної сварки в кафе по місцю розташування частини, застосовувати зброю і розстрілювати в 4:30 ранку посеред міста людей – це, напевно, не є звершенням правосуддя", - зазначив Матіос.

Нагадаємо, що колишній прокурор прокуратури Московського району м. Харкова Олександр Ружанський підозрюється в стрілянині в людей. 14 жовтня Ружанський оголошений у розшук. 15 жовтня Краматорський міський суд Донецької області задовольнив клопотання слідчого і надав дозвіл на затримання та привід підозрюваного до суду для участі у розгляді клопотання про арешт.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад