Матіос пообіцяв нові "сюрпризи" екс-регіоналам восени

До 1 вересня Головна військова прокуратура передасть до суду нові справи щодо корупціонерів з оточення Віктора Януковича
Depo.Влада
29 липня 2016 21:14
ФОТО: depo.ua
Матіос пообіцяв нові "сюрпризи" екс-регіоналам восени
Матіос пообіцяв нові "сюрпризи" екс-регіоналам восени

Про це сказав заступник генерального прокурора, головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, передає depo.ua з посиланням на Еспресо.TV.

"Я не можу озвучувати зараз список обвинувачених по справі Сергія Курченка. Нам доручили і ми це зробимо. До 1 вересня цей список збільшиться у кілька разів. І повірте мені, там будуть досить дивні прізвища", - сказав Матіос.

Головний військовий прокурор запевнив, що тоді Верховній Раді доведеться розглядати справи про зняття депутатської недоторканності.

Нагадаємо, що 5 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт.  Однак той встиг уже виїхати за кордон. 

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

28 липня Онищенко написав заяву про відпустку.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада