Матіос каже, що під час суду в Києві була спроба знищити ГРУшників

У Києві під час суду готувалася спроба викрадення та подальшого знищення російських ГРУшників Євгенія Єрофєєва і Олександра Александрова
Depo.Влада
5 червня 2016 08:52
ФОТО: depo.ua

Про це заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос в ефірі телеканалу "112 Україна" передає depo.ua.

"За достовірною інформацією наших іноземних партнерів, була спроба нібито викрадення, а фактичного знищення ГРУшників під час перевезення їх із СІЗО СБУ до зали суду", – повідомив він.

За словами Матіоса, забезпечити в центрі столиці неможливість нападу при наявності великої кількості зброї, зокрема РПГ, силовики були не в змозі.

"Були зроблені безпрецедентні, погоджені з вищим керівництвом держави дії в частині заборони вивезення всіх арештованих у всі суди", – розповів головний військовий прокурор.

Він також вважає дуже важливим факт юридичного засудження російських військових в Україні.

"Ми зробили це: динамічно, публічно і відкрито довели. Український суд виніс вирок про те, що чинні військовослужбовці РФ брали участь у "гібридній"війні на території нашої держави, вели агресивні військові дії, що призвели до смерті. Тобто ми маємо один юридичний факт – у нас є вирок, який набрав законної сили і не оскаржувався російською стороною про те, що російські військові брали участь у бойових діях на території суверенної України", – констатував Матіос.

Водночас він підтвердив, що адвокат ГРУшників підтримувала прямий контакт і синхронізувала свої дії зі спецслужбами Росії.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада