Матіос каже, що офіційних заяв від Семенченка про порушення слідчих не було

Народний депутат Семен Семенченко не подавав офіційних заяв про порушення своїх прав з боку слідчих прокуратури
Depo.Влада
11 лютого 2016 13:24
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає  depo.ua.

Будь-яких порушень у діях слідчого я не вбачаю. Крім того, хочу наголосити, що крім біганини по телеканалах і публічних заяв цього депутата, жодного офіційного звернення з боку будь-яких осіб, в тому числі учасника процесу, в частині порушення його прав або перевищення службових повноважень з боку слідства не надходило, а пройшло вже більше тижня", - сказав Матіос, наголосивши, що це робиться для того, щоб збурити добровольців АТО проти правоохоронців. 

Нагадаємо, 9 лютого, народний депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко заявив, що слідчі Генпрокуратури встановили за ним зовнішнє спостереження та прослуховують його телефонні розмови. 

У відповідь на заяву Семенченка голова фракції "Самопомочі" Олег Березюк виступив з жорсткою критикою на адресу Генпрокуратури, назвавши її "бюро політичних замовлень", головне завдання якого здійснювати тиск на "незручних". 

Напередодні Семенченко заявив про намір подати заяви до Національного антикорупційного бюро на генпрокурора Віктора Шокіна та головного військового прокурора Анатолія Матіоса. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада