Матіос: Єжель ховається в одній з лікарень Міноборони Білорусі

Колишній міністр оборони України Михайло Єжель наразі перебуває в одному з лікувальних закладів Міноборони Білорусі
Depo.Влада
14 березня 2016 10:45
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, повідомив заступник генерального прокурора України - головний військовий прокурор Анатолій Матіос в інтерв'ю "Сегодня".

"Адмірал запасу Єжель тривалий час знаходиться в одному з лікувальних установ Міноборони Білорусі", - сказав Матіос.

"Якщо Єжель знаходиться на території іншої держави і, судячи з офіційних повідомлень, хворіє, у нас за законом немає іншого виходу, крім як чекати, коли він одужає. Виїхати і перевірити цей факт в Білорусії - такої можливості у нас немає", - пояснив він.

Матіос зазначив, що в повідомленні про підозру Єжелю вказується на неналежне виконання ним службових обов'язків при узгодженні в 2011 році переліку підлягає відчуженню майна ЗСУ.

"Рішення тодішнього міністра оборони призвело до неправомірного відчуження двох стратегічних бомбардувальників Ту-95МС суб'єкту підприємництва, що спричинило матеріальну шкоду державі на суму понад 24 млн грн. В ході досудового слідства було встановлено місцезнаходження літаків, комплектуючих до них, накладено арешт і попереджена подальша їх реалізація на Росію", - уточнив прокурор.

У березні поточного року Головна військова прокуратура склала повідомлення про підозру Єжелю за неналежне виконання службових обов'язків під час узгодження у 2011 році переліку військового майна ЗСУ, що підлягає відчуженню (за ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України - службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада