Матері Героїв АТО отримали нагороди за своїх синів

Двоє українських воїнів отримали посмертно звання Героїв України. За них нагороди отримали їхні матері
Depo.Влада
5 вересня 2016 16:19
ФОТО: depo.ua

Ордени "Золота Зірка" Героя України отримали матері солдата Ігоря Брановицького та капітана Сергія Колодія, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт президента України.

Солдат Ігор Брановицький в ніч з 20 на 21 січня 2015 року прикрив відхід бійців батальйону з вщент зруйнованої будівлі нового терміналу Донецького аеропорту та, намагаючись врятувати поранених, які там залишалися, потрапив у полон. Під час допитів, у порушення усіх міжнародних конвенцій за особисту незламність та непокору терористам, Ігор був особисто застрелений одним з бандитів з позивним "Моторола".

"У нашому гімні є слова "душу й тіло ми положим…". Вони поклали свою душу за нас і наше завдання – продовжити їх справу, щоб ці втрати не були марними, щоб наші діти могли жити в незалежній і вільній країні, де права кожного громадянина були б захищеними", – заявила мати Героя Ігоря Брановицького Ніна Костянтинівна.

Матері Героїв АТО отримали нагороди за своїх синів - фото 1

Капітан Сергій Колодій був справжнім військовим професіоналом, одним з тих, хто обороняв Донецький аеропорт. 28 серпня 2014 року на бойовій машині піхоти Сергій Колодій вступив у нерівний бій з російськими танками. Ціною власного життя він врятував життя 20 військовослужбовцям, забезпечивши їм можливість відійти з оточеного опорного пункту.

"Завдяки їхній самопожертві ми живемо та дихаємо. Про цих людей вже складаються легенди, пишуться книги, знімаються фільми. І дуже важливо, щоб на прикладі наших Героїв виховувалися майбутні покоління українців", – заявив на врученні Порошенко.

Матері Героїв АТО отримали нагороди за своїх синів - фото 2

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада