Маша Лаврова вихваляє свого щедрого на горілку "царя"

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова розповіла свою версію того, як її шеф Сергій Лавров поїв та частував журналістів після закінчення переговорів щодо Сирії

Depo.Влада
17 лютого 2017 16:23
ФОТО: depo.ua

Про це вона написала у Facebook, коментуючи матеріал, опублікований в шведському виданні Svenska Dagbladet, передає Depo.ua.

За словами Захарової, в статті йдеться про те, що одного разу Лавров пошкодував репортерів, які всю ніч прочекали закінчення переговорів щодо Сирії. Автор матеріалу зазначає, що російський міністр "розпорядився, щоб в коридор відправили кілька пляшок російської горілки та піци, яку Джон Керрі (колишній держсекретар США, - ред.) замовив для голодуючої преси".

"Все було зовсім не так. Хоча піца була від американців, але призначалася вона ніяк не представникам преси, а російської делегації, яка чекала, коли Керрі погодить позицію з Вашингтоном", - написала Захарова.

Вона уточнила, що саме Лавров вирішив віднести піцу "голодуючим журналістам".

"В прес-центрі його обступили кореспонденти, і один з них запитав: "А горілка буде?". Через пару хвилин бажання було виконане. "Піца від американців, горілка від нас", - сказав "російський цар закордонних справ (маючи на увазі Лаврова, - ред.)", - додала Захарова.

Нагадаємо, 10 вересня 2016 року під час переговорів з приводу перемир'я в Сирії міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров передав журналістам дві пляшки горілки "від себе", а також піцу, від американської делегації.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада