Маша Калінка каже, що дипломата із США ФСБ побило через шапку

У МЗС РФ відреагували на повідомлення газети The Washington Post про побиття американського дипломата біля посольства США співробітником ФСБ

Зокрема, речник МЗС Росії Марія Захарова заявила, що публікація про застосування сили відносно американського дипломата в Москві з боку російських правоохоронних органів суперечить реальним фактам, передає depo.ua з посиланням на "Интерфакс".

"Насправді все відбулося наступним чином. В ніч на 6 червня до комплексу посольства США в Москві під'їхало таксі, з якого вискочив невідомий чоловік у низько насунутій на обличчя шапці і кинувся до прохідної. Російський поліцейський, який там чергував, хотів перевірити документи підозрілої людини, щоб переконатися у відсутності загрози для дипломатичного представництва, але той, замість пред'явлення посвідчення, вдарив постового ліктем в обличчя. У цій колотнечі незнайомець відштовхнув співробітника охорони і сховався в посольстві", - сказала Захарова.

Таким чином, за її словами, в матеріалі газети ситуація не просто спотворена, а суперечить реальним фактам. За її словами, мав місце напад на співробітника поліції, який виконував свої обов'язки що підтверджується відеозаписами з камер спостереження, які давно передані в Держдепартамент. Крім того, коли стало відомо, що нападником був американський дипломат, "МЗС Росії заявив посольству США рішучий протест".

Також Захарова впевнена, що цей дипломат насправді є співробітником ЦРУ.

"У ту ніч він, маскуючись, повертався після проведення розвідувальної операції. І чи то сильно перенервував через це, чи то просто хотів проскочити невпізнаним, тому й не став показувати свою дипломатичну картку, а коли його зупинили - розпустив руки", - сказала вона.

Нагадаємо, що 29 червня видання The Washington Post повідомило, що 6 червня американський дипломат при вході в посольство США був побитий співробітником російських органів безпеки. За словами джерела видання, дипломат хотів сховатися в будівлі посольства США від переслідування російських спецслужб. Держдеп і ЦРУ офіційно відмовилися коментувати повідомлення ЗМІ.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада