Маша Калінка каже, що дипломата із США ФСБ побило через шапку

У МЗС РФ відреагували на повідомлення газети The Washington Post про побиття американського дипломата біля посольства США співробітником ФСБ
Depo.Влада
30 червня 2016 19:09
ФОТО: depo.ua

Зокрема, речник МЗС Росії Марія Захарова заявила, що публікація про застосування сили відносно американського дипломата в Москві з боку російських правоохоронних органів суперечить реальним фактам, передає depo.ua з посиланням на "Интерфакс".

"Насправді все відбулося наступним чином. В ніч на 6 червня до комплексу посольства США в Москві під'їхало таксі, з якого вискочив невідомий чоловік у низько насунутій на обличчя шапці і кинувся до прохідної. Російський поліцейський, який там чергував, хотів перевірити документи підозрілої людини, щоб переконатися у відсутності загрози для дипломатичного представництва, але той, замість пред'явлення посвідчення, вдарив постового ліктем в обличчя. У цій колотнечі незнайомець відштовхнув співробітника охорони і сховався в посольстві", - сказала Захарова.

Таким чином, за її словами, в матеріалі газети ситуація не просто спотворена, а суперечить реальним фактам. За її словами, мав місце напад на співробітника поліції, який виконував свої обов'язки що підтверджується відеозаписами з камер спостереження, які давно передані в Держдепартамент. Крім того, коли стало відомо, що нападником був американський дипломат, "МЗС Росії заявив посольству США рішучий протест".

Також Захарова впевнена, що цей дипломат насправді є співробітником ЦРУ.

"У ту ніч він, маскуючись, повертався після проведення розвідувальної операції. І чи то сильно перенервував через це, чи то просто хотів проскочити невпізнаним, тому й не став показувати свою дипломатичну картку, а коли його зупинили - розпустив руки", - сказала вона.

Нагадаємо, що 29 червня видання The Washington Post повідомило, що 6 червня американський дипломат при вході в посольство США був побитий співробітником російських органів безпеки. За словами джерела видання, дипломат хотів сховатися в будівлі посольства США від переслідування російських спецслужб. Держдеп і ЦРУ офіційно відмовилися коментувати повідомлення ЗМІ.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада